Podmínky použití webu

O webu

Webová stránka Mojesmrt.cz je provozována neziskovou organizací Cesta domů se sídlem Heleny Kočvarové 1583/1, 140 00 Praha 4.

Webová stránka slouží k osvětové činnosti v rámci kampaně Mojesmrt, která se snaží upozornit na fakt, že o představách spojených s koncem života by se mělo mluvit včas.
Aplikace Mojesmrt.cz nabízí možnost vyjádřit svá přání spojená s koncem našeho života. Je společným projektem domácího hospice Cesta domů a kreativní agentury Yinachi.

K čemu slouží

Účelem aplikace je vytvoření seznamů posledních přání, tj. zaznamenaných preferencí ohledně konce života. Aplikace každému uživateli vygeneruje dva seznamy přání – jeden kompletní se všemi vyplněnými tématy a druhý bez témat, která uživatel označí jako soukromá. Seznamy jsou v principu veřejné, tj. nejsou chráněny heslem. Doporučujeme nevkládat žádné citlivé informace.

Webová stránka je pouze informativní, určená k zamyšlení. Neslouží jako datový trezor a nelze ji využít jako poradenského místo v případě krizové situace. V takovém případě doporučujeme obrátit se na odborníky (linky důvěry, poradny pro nemocné, umírající a pozůstalé).

Ochrana osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z. ú. Informace o zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Využití materiálů ze stránky Mojesmrt.cz

Webovou stránku je možné využít pro mediální výstupy a edukační činnosti. Pokud tak učiníte, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět a uvedete zdroj svých informací.